İkibin Ambalaj

Referanslar

Ambalaj'a koli ve kutuda farka fark kattık

Müşterilerimizin, yapmış olduğumuz işlerden memnun kalması firma olarak en iyi referansımızdır. Yerli ve yabancı birçok kurumsal firmaya vermiş olduğumuz hizmetlerle edinmiş olduğumuz referanslar, yaptığımız işin kalitesini göstermektedir. Bizi tercih edecek olan müşterilerimize sonunda neler elde edeceklerini bilmeleri için sahip olduklarımızı ortaya koymaktayız.

Bize güvenerek, bizi tercih eden müşterilerimize çok teşekkür ederiz…   

2000 AMBALAJ KOLİ VE MATBAACILIK SAN TİC LTD STİ

ADRES GÖRÜNTÜSÜ İÇİN TIKLAYINIZ

 

   İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ 

* FİRUZKÖY MEZARLIK ÜSTÜ CAD NO : 37 AVCILAR İSTANBUL

* TEL     : 0212 241 21 40 [PBX]

* FAX     : 0212 234 15 26

. E-MAİL : info@ikibinambalaj.com

Facebook Twitter Youtube google linkedin

ADRES GÖRÜNTÜSÜ İÇİN TIKLAYINIZ

           

ADRES KROKİSİ İÇİN TIKLAYINIZ.

 

 

 

Biz Sizi Arayalım
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Gizlilik Sözleşmesini Okudum Kabul Ediyorum.

Gizlilik Sözleşmesi
ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine üye olan kullanıcılara ait tüm bilgiler diğer internet kullanıcılarının erişemeyecekleri biçimde kayıt altına alınmıştır. Söz konusu bilgiler herhangi bir hukuki zorunluluk olmadığı sürece gizlilik altında tutulmaya devam edecektir.

ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine üye başvurusu sırasında kullanıcıdan şirketine ait iletişim ve fatura bilgileri alınmaktadır. Bu bilgiler ikibin ambalaj fabrikası iletişim hizmetleri tarafından güvenli bir şekilde gizlenmektedir.

ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine yapılacak ödemeler için kredi kartı kullanılmaktadır. Ödeme yaparken kullanıcının kredi kartı bilgileri SSL teknolojisi ile şifrelenir, kullanıcının kredi kartı bilgileri güvenli bir internet altyapısı sayesinde gizlilik altındadır.

ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine üye kullanıcılar istedikleri zaman kayıt altındaki şirketlerinin bilgilerini değiştirme veya silme hakkına sahiptir.