İkibin Ambalaj
Ürünler / Kutu
Ambalaj'a koli ve kutuda farka fark kattık

Kutu

KutuBirbirinden farklı sunmuş olduğumuz çeşitli kutu, koli ve kağıt paket modelleri ile her geçen gün ilkelerimize daha da bağlı şekillerde çalışmaktayız. Üretmiş olduğumuz kutu modelleri içerisinde kategorilere ayrılmakta ve her zaman kullanılan bireyler ya da kurumlar tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır.

Ürünlerimizde yer vermiş olduğumuz üstün kalite ile her zaman müşteri odaklı ve ihtiyaçlara yönelik olarak çalışmakta gerek koli modellerimizde gerek kutu modellerimizde gerekse kağıt paket modellerimizde çeşitliliğe ön ayak olmaktayız.

Kutu Fiyatları

Üretmiş olduğumuz kutu modelleri özellikle fark atmakta ve yaratıcı biçimlerde ortaya sunulmaktadır. Önem verdiğimiz tüm ilkeleri baz alarak çalışma ve faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Kolilerimizde, kutularımızda ve kağıt paket modellerimizde farklı desen ve modeller, renkler ve şekiller kullanarak fikir bazlı üretimler yapmaktayız.

Kurumlara özel olarak ürettiğimiz kutularda ya da kolilerde her zaman o kuruma ait ambalajlı nitelikte satışa sunmaktayız. Böylece gerek bireysel olarak gerekse kurumsal olarak seçilen tüm ürünlerimizin memnuniyetinin olumlu yorumlarını, dönütlerini ve eleştirilerini almaktayız.

Kutu Yapımı

Kağıt paketlerimizde, kutularımızda ve kolilerimizde son derece kaliteli hammaddeler kullanmaktayız. Böylece hem çevreye zarar vermekten kaçınmakta hem de sağlığa karşı tehdit içeren ürünler sunmamaktayız. Her zaman daha iyi konumlarda ve öncü olma yolunda ilerleyerek ürünlerimizi müşterilerimize iletmekteyiz. Kutularımızın çeşitleri ise genel olarak kurumlar tarafından tercih edilmektedir. Buna göre ise ambalaj değişiklikleri meydana gelebilmektedir.


1
Biz Sizi Arayalım
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Gizlilik Sözleşmesini Okudum Kabul Ediyorum.

Gizlilik Sözleşmesi
ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine üye olan kullanıcılara ait tüm bilgiler diğer internet kullanıcılarının erişemeyecekleri biçimde kayıt altına alınmıştır. Söz konusu bilgiler herhangi bir hukuki zorunluluk olmadığı sürece gizlilik altında tutulmaya devam edecektir.

ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine üye başvurusu sırasında kullanıcıdan şirketine ait iletişim ve fatura bilgileri alınmaktadır. Bu bilgiler ikibin ambalaj fabrikası iletişim hizmetleri tarafından güvenli bir şekilde gizlenmektedir.

ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine yapılacak ödemeler için kredi kartı kullanılmaktadır. Ödeme yaparken kullanıcının kredi kartı bilgileri SSL teknolojisi ile şifrelenir, kullanıcının kredi kartı bilgileri güvenli bir internet altyapısı sayesinde gizlilik altındadır.

ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine üye kullanıcılar istedikleri zaman kayıt altındaki şirketlerinin bilgilerini değiştirme veya silme hakkına sahiptir.
Notebook Servisi ve laptop Servisi ve macbook Servisi