İkibin Ambalaj

Kutu Fabrikası

Ambalaj'a koli ve kutuda farka fark kattık

Kutu FabrikasıEn kaliteli kutu fabrikası modülleri arasında yer almaktan oldukça memnun kalmakta ve gurur duymaktayız.

Her zaman bir kutu fabrikası olarak çalışmanın verdiği gururu ve memnuniyeti yaşamakta ve ürünlerimizde son derece kaliteli hammaddeler kullanmaktayız. Çevreye karşı her zaman duyarlı olan ve müşterilerinin sağlığını her zaman göz önünde bulunduran bir kutu fabrikası olarak üretimlerimize devam etmekteyiz.

Kutu Fabrikası İstanbul

Ürünlerimizi kategoriler halinde ayırtmakta, güçlü ürünler satış hizmetine sunmakta ve müşterilerine seçim için her zaman destek olan bir kutu fabrikası olarak işlev göstermekteyiz. Sunmuş olduğumuz yararlı ve doğaya katkısı olan hizmetler sayesinde her zaman en çok tercih edilen ve tutulan bir konumda yer almaktayız.

Kutu Fabrikası İkitelli

İster bireysel olarak ister kurumsal olarak alışverişlerimizi sizlere sunmakta ve her zaman kullanılan sağlam ürünlerimiz karşısında sizlerden olumlu dönütler almaktayız. Aldığımız bu dönütler ve yorumlar karşısında işimize daha da büyük kollarla, özveri ve özgüvenle sarılarak daha kaliteli ürünler sunmaya devam etmekteyiz.

Ayrıca kutularımızda, kolilerimizde ve kağıt paketten ürettiğimiz her çeşit ürünümüzde özel baskılar, renkler ve desenler kullanarak daha da kullanışlı ve gösterişli hallerde üretimler yapmaktayız. Bu baskı ve desenler genel olarak kurumsal müşterilerimiz tarafından tercih edilmekte ve her zaman kullanış açısından rahatlıklar sunmaktadır. Dilediğiniz her an ve ihtiyacınız olan her an siparişlerinizi alabiliyor ve en kısa süre içerisinde sizlere teslimatı gerçekleştirebiliyoruz.

Biz Sizi Arayalım
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Gizlilik Sözleşmesini Okudum Kabul Ediyorum.

Gizlilik Sözleşmesi
ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine üye olan kullanıcılara ait tüm bilgiler diğer internet kullanıcılarının erişemeyecekleri biçimde kayıt altına alınmıştır. Söz konusu bilgiler herhangi bir hukuki zorunluluk olmadığı sürece gizlilik altında tutulmaya devam edecektir.

ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine üye başvurusu sırasında kullanıcıdan şirketine ait iletişim ve fatura bilgileri alınmaktadır. Bu bilgiler ikibin ambalaj fabrikası iletişim hizmetleri tarafından güvenli bir şekilde gizlenmektedir.

ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine yapılacak ödemeler için kredi kartı kullanılmaktadır. Ödeme yaparken kullanıcının kredi kartı bilgileri SSL teknolojisi ile şifrelenir, kullanıcının kredi kartı bilgileri güvenli bir internet altyapısı sayesinde gizlilik altındadır.

ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine üye kullanıcılar istedikleri zaman kayıt altındaki şirketlerinin bilgilerini değiştirme veya silme hakkına sahiptir.
Notebook Servisi ve laptop Servisi ve macbook Servisi