İkibin Ambalaj
Ürünler / Koli
Ambalaj'a koli ve kutuda farka fark kattık

Koli

Koli Ambalaj malzemelerinde kolilerin ayrı bir yeri ve önemi vardır. Ürünlerin satış noktalarına sağlam ve bozulmadan ulaştırılmasında en çok koli çeşitleri kullanılır.

Koli, ürünleri basınç ve darbelere karşı korurken istifleme imkanı da sunar. Birçok koli bir birlerine zarar vermeden üst üste konarak depolanabilir. Üretilen malların taşınmasında da bu yöntemle ulaşım araçlarına istiflenerek nakliye masraflarının azalmasını sağlar.

Örneğin bir ürün koli kullanmadan taşınacak olsa normalde götürülebilecek sayının onda birine bile ulaşılamaz.

Koli Fiyatları

Koli Satın Al

Üstelik çoğunun da ambalajları bozulacaktır. Bu bakımdan bisküviler, sıvılar, cam eşyalar ve elektronik eşyaların taşınmasında ise koli kullanmak adeta bir mecburiyettir. koli sadece yurt içerisinde değil uluslararası ticarette de güvenli taşımacılık için en çok kullanılan ambalaj malzemelerinden biridir.

Birçok koli çeşidi vardır. Koliler genel olarak tek oluklu ve çift oluklu olarak ikiye ayrılır. Bir ürünün kendi dayanımı azsa onu taşımakta kullanılacak kolinin dayanımı daha çok olmalıdır. Yine ürünün ağırlığı da koli seçiminde önemli rol oynar. Ürün ağırlığı arttıkça dayanımı fazla olan koliler seçilmelidir.

Firmalar ürettikleri malların ebatlarına uygun koli kullanırlarsa koli masrafları da azalacaktır. Bu bakımdan ürünlere özel koli siparişi vermek en doğrusudur. Firmamız ürünlerin dayanım, saklama koşulları, ebat ve ağırlıklarına göre nasıl en güvenli ve ekonomik bir şekilde taşınabileceğini hesaplamakta işletmelere en ekonomik seçenekleri sunmaktadır. Kolilerimiz aynı zamanda insan sağlığına uygun geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmektedir.


1
Biz Sizi Arayalım
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Gizlilik Sözleşmesini Okudum Kabul Ediyorum.

Gizlilik Sözleşmesi
ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine üye olan kullanıcılara ait tüm bilgiler diğer internet kullanıcılarının erişemeyecekleri biçimde kayıt altına alınmıştır. Söz konusu bilgiler herhangi bir hukuki zorunluluk olmadığı sürece gizlilik altında tutulmaya devam edecektir.

ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine üye başvurusu sırasında kullanıcıdan şirketine ait iletişim ve fatura bilgileri alınmaktadır. Bu bilgiler ikibin ambalaj fabrikası iletişim hizmetleri tarafından güvenli bir şekilde gizlenmektedir.

ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine yapılacak ödemeler için kredi kartı kullanılmaktadır. Ödeme yaparken kullanıcının kredi kartı bilgileri SSL teknolojisi ile şifrelenir, kullanıcının kredi kartı bilgileri güvenli bir internet altyapısı sayesinde gizlilik altındadır.

ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine üye kullanıcılar istedikleri zaman kayıt altındaki şirketlerinin bilgilerini değiştirme veya silme hakkına sahiptir.
Notebook Servisi ve laptop Servisi ve macbook Servisi