İkibin Ambalaj

Koli ve Kutu

Ambalaj'a koli ve kutuda farka fark kattık

Koli ve Kutu

Ürün Kodu :

Koli ve kutu

Koli ve kutu günlük hayatımızda o kadar yere sahip ki günlük hayatımızda, iş hayatımızda, ulaşımda, bir yerden bir yere eşyaların taşınmasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Eşyaların zarar görmemesi veya kırılmaması için kullandığımız ürünün adıdır kutu ve karton. Bunun yanında koli ve kuru her boya her ölçüye göre farklı ürünleri bulunmaktadır. İhtiyaca ve müşterinin isteği üzerine kutu ve karton yapılmaktadır. Koli imalatıise müşterinin odak noktası olup müşteri hangi boy ve ihtiyacı olan kolini ebatları karşısında fabrikanın yapıldığı yerdir.Koli imalatında yapım işlemi bu şeklidedir: oluklu mukavva levhaların çizilmesi, basılması ve birleştirilmesiyle yapılır. Müşterinin ihtiyacı ve isteği doğrultusunda özel kalitede ki siparişler için gerekli oluklu mukavva üretimi tamamlandıktan sonra baskı, kanal açma, çizgi işlemleri tek makineden geçer. Bu işlem yapıldıktan sonra katlama izlerinde birleştirme ve yapıştırma gibi işlemlerden geçmektedir. Kutu imalatçısıkarton kutundan farklı olarak belli şekillerde de kutu imalatı yapılmaktadır. Genel prensipleri yine müşterilerdir. Müşterinin istekleri doğrultusunda özel olarak istekleri boylarda kutu yapılmaktadır. Bununla birlikte bu işleri yapan ikibinambalaj da koli yapımı, kutu yapımı yapmaktadır. En önemlisi müşteri memnuniyeti doğrultusunda bu işleri yapmaktadır. Her türlü karton koli, her boy ve ölçüde yapımı sağlamaktadır. Eğer sizlerde karton kutu, koli için bir yer ya da ihtiyacınız varsa ikibinambalaj.com adresine girip ziyaret edebilirsiniz.


Sipariş Formu

Firma İletişim Bilgileri

Dikkat Edilmesi Gerekenler

İsim ve Soyadınız
Firma İsmi
E-posta
Telefon
Fax

Ürün Bilgileri

Kutu İsmi
Ölçüler  
Açılımı
Sipariş Adedi   .  
Karton Gramajı
Oluklu Cinsi
Renk Sayısı
Zemin Rengi
Kesim Bıçağı
Yapışma Türü Dip Yapışma  
Yan Yapışma  
Dip Kilit  
Hazır Kutu
 
Kutu Dış Yüzeyi
Kutu Filmleri
Diğer Eklemek istedikleriniz
 
1:Ambalajlayacagımız Malzemenin En Boy Ve Yükseklik Olarak Tarafımızdan Veya Tarafınızdan Ölçülendirilmesi

2:Kagıt Kalitesi Ve Levha Kalınlıgının Tespiti

3:Levha Dış Yüzey Kagıt Renginin Belirlenmesi

4: İstenilen Baskının Belirlenmesi

5:Sipariş Adedi Ve Teslimat Tarihi

6:Ödeme Şeklinin Belirtilmesi Gerekmektedir. 
Biz Sizi Arayalım
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Gizlilik Sözleşmesini Okudum Kabul Ediyorum.

Gizlilik Sözleşmesi
ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine üye olan kullanıcılara ait tüm bilgiler diğer internet kullanıcılarının erişemeyecekleri biçimde kayıt altına alınmıştır. Söz konusu bilgiler herhangi bir hukuki zorunluluk olmadığı sürece gizlilik altında tutulmaya devam edecektir.

ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine üye başvurusu sırasında kullanıcıdan şirketine ait iletişim ve fatura bilgileri alınmaktadır. Bu bilgiler ikibin ambalaj fabrikası iletişim hizmetleri tarafından güvenli bir şekilde gizlenmektedir.

ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine yapılacak ödemeler için kredi kartı kullanılmaktadır. Ödeme yaparken kullanıcının kredi kartı bilgileri SSL teknolojisi ile şifrelenir, kullanıcının kredi kartı bilgileri güvenli bir internet altyapısı sayesinde gizlilik altındadır.

ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine üye kullanıcılar istedikleri zaman kayıt altındaki şirketlerinin bilgilerini değiştirme veya silme hakkına sahiptir.
Notebook Servisi ve laptop Servisi ve macbook Servisi