İkibin Ambalaj

Koli Üreticisi

Ambalaj'a koli ve kutuda farka fark kattık

Koli ÜreticisiEn güvenilir ve en sağlıklı kolileri üreten koli üreticisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz, deneyimlerimiz ve birikimlerimiz sayesinde kutu, kağıt paket ve koli üreticisi alanında en çok tercih edilen firma haline gelmiş bulunmaktayız. Üretmiş olduğumuz koliler, kutular ve kağıt paketlerde hiçbir zaman kimyasal ham maddelere yer vermemekteyiz.

Her zaman müşterilerimizin ve bizlerden daimi alışveriş yapan kurumlarımızın sağlığını ve çevreye olan saygımızı göz önünde bulundurarak doğada dönüşümlü kutular, koliler ve kağıt paket üretimlerini yapmaktayız. Bu özverimiz, özgüvenimiz ve büyük düşüncemiz sayesinde müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen ve güvenilen koli üreticisi seçilmiş durumdayız.

Koli Üreticisi İstanbul

Bizi memnun edişinin yanı sıra her zaman gururlandıran bir pozisyona götüren koli üreticisi olmaya daimi bir şekilde devam edeceğiz. Ürünlerimiz her zaman aynı üst seviyede kalitelerini koruyacak ve her zaman çevre dostu olan bir firma olarak faaliyet göstermeye devam edeceğiz.

Koli Üreticisi Anadolu Yakası

Ürettiğimiz koliler, kutular ve kağıt paketler her zaman en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaya devam edecektir. Buradan aldığımız haz, gurur ve müşterilerimize kattığımız memnuniyet ile aynı konumumuzu ve kapasitemizi genişleterek devam edeceğiz. Böylece her zaman sizleri memnun etmek boynumuzun borcu olarak kalacaktır. Kutularımızdan, kolilerimizden ve kağıt paketlerimizden dilediğiniz gibi yararlanabilir ve her zaman memnuniyetle kullanmaya devam edebilirsiniz. Hiçbir tehlike barındırmayarak sağlıklarınızı kontrol altına almaktayız.

Biz Sizi Arayalım
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Gizlilik Sözleşmesini Okudum Kabul Ediyorum.

Gizlilik Sözleşmesi
ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine üye olan kullanıcılara ait tüm bilgiler diğer internet kullanıcılarının erişemeyecekleri biçimde kayıt altına alınmıştır. Söz konusu bilgiler herhangi bir hukuki zorunluluk olmadığı sürece gizlilik altında tutulmaya devam edecektir.

ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine üye başvurusu sırasında kullanıcıdan şirketine ait iletişim ve fatura bilgileri alınmaktadır. Bu bilgiler ikibin ambalaj fabrikası iletişim hizmetleri tarafından güvenli bir şekilde gizlenmektedir.

ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine yapılacak ödemeler için kredi kartı kullanılmaktadır. Ödeme yaparken kullanıcının kredi kartı bilgileri SSL teknolojisi ile şifrelenir, kullanıcının kredi kartı bilgileri güvenli bir internet altyapısı sayesinde gizlilik altındadır.

ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine üye kullanıcılar istedikleri zaman kayıt altındaki şirketlerinin bilgilerini değiştirme veya silme hakkına sahiptir.
Notebook Servisi ve laptop Servisi ve macbook Servisi