İkibin Ambalaj

Karton Koli imalatı Yapan Firmalar

Ambalaj'a koli ve kutuda farka fark kattık

Karton Koli imalatı Yapan Firmalar

Ürün Kodu :

Karton Koli Nedir ?

Koli, içine konulanı korumaya taşımaya saklamaya yarayan minimum 3 maksimum 7 kat kağıttan yapılmış kaba verilen addır.

Koli imalatı nedir ?

Koli Fabrikası Her zaman en iyi ve en kaliteli koli imalatçısı olarak işimizi yapmakta ve müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde beslenmekteyiz. Sunmuş olduğumuz en büyük referans olarak müşteri memnuniyetini belirtme durumundayız. Deneyimlerine ve birikimlerine bağlı olarak faaliyet gösteren her zaman ilke ve prensiplerine uyum sağlamak için çaba sarf eden bir koli fabrikası olarak işimizi yürütmekteyiz. Bir koli fabrikası ne yapar, nasıl kaliteli ürünler ortaya koyar ve müşterilerini nasıl en yüksek seviyede memnun eder gibi sorularla karşılaştığımız takdirde en güzel yanıtı varlığımızla vermekteyiz.Bu konumumuza ve seviyemize dayanarak daima korumaya devam edecek ve böylece müşterilerimizin memnuniyetinden asla taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz. Koli Üreticisi Beylikdüzü, Avcılar, İkitelli, Şişli, İstanbul Referanslarımız arasında en büyük verdiğimiz referans ise müşterilerimizin memnuniyeti olarak kayıtlarımıza geçmiş durumdadır. Bize her zaman güvenen ve tercih eden müşterilerimiz sayesinde bugünlere gelmiş bulunmaktayız ve her zaman da gelecek nesillere doğru kendimizi taşımaya niyetlenmekteyiz. Bir fabrikadan ve markadan çok daha ötesinde işlev kazanmaya her zaman ilke ve prensiplerimizle hazırız.


Sipariş Formu

Firma İletişim Bilgileri

Dikkat Edilmesi Gerekenler

İsim ve Soyadınız
Firma İsmi
E-posta
Telefon
Fax

Ürün Bilgileri

Kutu İsmi
Ölçüler  
Açılımı
Sipariş Adedi   .  
Karton Gramajı
Oluklu Cinsi
Renk Sayısı
Zemin Rengi
Kesim Bıçağı
Yapışma Türü Dip Yapışma  
Yan Yapışma  
Dip Kilit  
Hazır Kutu
 
Kutu Dış Yüzeyi
Kutu Filmleri
Diğer Eklemek istedikleriniz
 
1:Ambalajlayacagımız Malzemenin En Boy Ve Yükseklik Olarak Tarafımızdan Veya Tarafınızdan Ölçülendirilmesi

2:Kagıt Kalitesi Ve Levha Kalınlıgının Tespiti

3:Levha Dış Yüzey Kagıt Renginin Belirlenmesi

4: İstenilen Baskının Belirlenmesi

5:Sipariş Adedi Ve Teslimat Tarihi

6:Ödeme Şeklinin Belirtilmesi Gerekmektedir. 
Biz Sizi Arayalım
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Gizlilik Sözleşmesini Okudum Kabul Ediyorum.

Gizlilik Sözleşmesi
ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine üye olan kullanıcılara ait tüm bilgiler diğer internet kullanıcılarının erişemeyecekleri biçimde kayıt altına alınmıştır. Söz konusu bilgiler herhangi bir hukuki zorunluluk olmadığı sürece gizlilik altında tutulmaya devam edecektir.

ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine üye başvurusu sırasında kullanıcıdan şirketine ait iletişim ve fatura bilgileri alınmaktadır. Bu bilgiler ikibin ambalaj fabrikası iletişim hizmetleri tarafından güvenli bir şekilde gizlenmektedir.

ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine yapılacak ödemeler için kredi kartı kullanılmaktadır. Ödeme yaparken kullanıcının kredi kartı bilgileri SSL teknolojisi ile şifrelenir, kullanıcının kredi kartı bilgileri güvenli bir internet altyapısı sayesinde gizlilik altındadır.

ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine üye kullanıcılar istedikleri zaman kayıt altındaki şirketlerinin bilgilerini değiştirme veya silme hakkına sahiptir.
Notebook Servisi ve laptop Servisi ve macbook Servisi