İkibin Ambalaj

Karton koli İmalatçısı

Ambalaj'a koli ve kutuda farka fark kattık

Karton koli İmalatçısı

Ürün Kodu :

Karton koli İmalatçısı

Karton kutuyu günlük hayratımızın her yerinde kullanım sağlamaktadır. Hayatımızı o kadar kolaylaştırıyorlar ki bir yerden başka bir yere eşya taşırken ya da bir şeyleri koymak için hayatımızın her yerinde karton kutu kullanımı yapıyoruz peki bu karton kutular nasıl yapılıyor? Bu yazımızda sizlerden bu durumdan bahsedeceğiz. Karton imalatı nasıldır sorusuna şu şeklide cevap vererek giriyorum yazıma Koli imalatı oluklu mukavva levhaların çizilmesi, basılması ve birleştirilmesiyle yapılır. Müşterinin isteğine doğrultusunda özel kalitede ki siparişler için gerekli oluklu mukavva üretimi bu işlem tamamlandıktan sonra baskı, kanal açma, çizgi işlemleri bir makine üzerinde gitmektedir. Daha sonraki işlem Katlama olan izleri çizilmiş, kapak kanalları açılmış ve talep edilen baskıları yapıldıktan sonra karton mukavva bu noktadan sonra birleşme işlemi karton işlemi dikiş makinesine ya da yapıştırma işlemine gider. Müşterinin isterse karton bulunan kenarlara zımba makinesi ile tel dikişi vurulur. Eğer Kulak kısmına istenirse yapışma tutkalı sürülerek yapışkanlı hale gelir. Dikiş ve yapıştırma işlemi birbirinden ayrı işlemlerdir, her ikisi bir arada yapılmamaktadır. Koli imalatı çok zaman alan bir işlem değildir. Örneğin, sipariş 1.000 adet olan 60x40x40 koli ortalama 40 dakika içerisinde üretilmektedir. Daha büyük bir ebada sahip olan 80x50x50 koli için bu süre ortalama 60 dakikadır. Karton imalatı kenarları birleşiminin ardından paketler haline getirilir. Orta ölçülere sahip çift oluklu kolilerin 1 paketinde buluna sayı adedi 10 adet koli olacak şekilde çember atılır. Büyük ebat kolilerin rahat taşınabilir olması sebebiyle paketteki sayısı 5 tanedir.


Sipariş Formu

Firma İletişim Bilgileri

Dikkat Edilmesi Gerekenler

İsim ve Soyadınız
Firma İsmi
E-posta
Telefon
Fax

Ürün Bilgileri

Kutu İsmi
Ölçüler  
Açılımı
Sipariş Adedi   .  
Karton Gramajı
Oluklu Cinsi
Renk Sayısı
Zemin Rengi
Kesim Bıçağı
Yapışma Türü Dip Yapışma  
Yan Yapışma  
Dip Kilit  
Hazır Kutu
 
Kutu Dış Yüzeyi
Kutu Filmleri
Diğer Eklemek istedikleriniz
 
1:Ambalajlayacagımız Malzemenin En Boy Ve Yükseklik Olarak Tarafımızdan Veya Tarafınızdan Ölçülendirilmesi

2:Kagıt Kalitesi Ve Levha Kalınlıgının Tespiti

3:Levha Dış Yüzey Kagıt Renginin Belirlenmesi

4: İstenilen Baskının Belirlenmesi

5:Sipariş Adedi Ve Teslimat Tarihi

6:Ödeme Şeklinin Belirtilmesi Gerekmektedir. 
Biz Sizi Arayalım
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Gizlilik Sözleşmesini Okudum Kabul Ediyorum.

Gizlilik Sözleşmesi
ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine üye olan kullanıcılara ait tüm bilgiler diğer internet kullanıcılarının erişemeyecekleri biçimde kayıt altına alınmıştır. Söz konusu bilgiler herhangi bir hukuki zorunluluk olmadığı sürece gizlilik altında tutulmaya devam edecektir.

ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine üye başvurusu sırasında kullanıcıdan şirketine ait iletişim ve fatura bilgileri alınmaktadır. Bu bilgiler ikibin ambalaj fabrikası iletişim hizmetleri tarafından güvenli bir şekilde gizlenmektedir.

ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine yapılacak ödemeler için kredi kartı kullanılmaktadır. Ödeme yaparken kullanıcının kredi kartı bilgileri SSL teknolojisi ile şifrelenir, kullanıcının kredi kartı bilgileri güvenli bir internet altyapısı sayesinde gizlilik altındadır.

ikibin ambalaj fabrikası ait internet sitelerine üye kullanıcılar istedikleri zaman kayıt altındaki şirketlerinin bilgilerini değiştirme veya silme hakkına sahiptir.
Notebook Servisi ve laptop Servisi ve macbook Servisi